ZMIANA CEN OD DNIA 4 MARCA 2022, PODWYŻKA O 7% - co automatycznie wpływa na zmniejszenie dotychczas obowiązujących rabatów.

Informujemy, iż w związku ze znacznym wzrostem cen materiałów produkcyjnych, gazu, prądu, kosztów pracy, a także panującą wojną na Ukrainie WPROWADZAMY od dnia 4 marca 2022 r.:

- WZROST CEN NA PRODUKTY Z KATALOGU TERMIX O 7% OD CEN KATALOGOWYCH, co automatycznie wpływa na zmniejszenie dotychczas obowiązujących rabatów.
O wysokościach rabatu będziemy informować telefonicznie i drogą elektroniczną.
O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

ZAMÓWIENIA PRZYSŁANE OD DNIA 4 marca 2022 BĘDĄ REALIZOWANE W NOWYCH CENACH.

Usługi firmy Termix

Firma Termix świadczy usługi w zakresie regeneracji felg i elementów: piaskowania, śrutowania oraz malowania proszkowego. Wykonujemy usługi laserowego cięcia blachy, gięcia, spawania, cięcia stali, wycinania plazmowego. Zapraszamy do zakupu grzejników, akcesoriów oraz do skorzystania z naszych usług.

Dajemy Państwu możliwość kompleksowej obróbki metali. Nasza firma dysponuje bogato wyposażonym zapleczem technicznym i profesjonalną wiedzą umożliwiającą pełną obróbkę elementów metalowych. Wykonanie wszystkich etapów obróbki, od czyszczenia, piaskowania, śrutowania, poprzez cięcie laserowe, gięcie, aż po malowanie proszkowe w naszej firmie daje klientom kontrolę nad całym procesem produkcyjnym i pozwala na szybką produkcję elementów.

Spawanie

Zajmujemy się spawaniem elementów stalowych i aluminiowych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym precyzyjną i sprawną obróbkę blach i obróbką metali. Wykonujemy profesjonalne spawanie:

  • konstrukcji stalowych
  • aluminium
  • stali nierdzewnej

Piaskowanie

Piaskowanie jest skuteczną metodą oczyszczania powierzchni, najczęściej ze starych powłok lakierniczych. To proces polegający na obróbce matali przy użyciu czyściwa, najczęściej piasku pod dużym ciśnieniem. Strumień czyściwa skierowany na czyszczoną powierzchnię usuwa wszystkie niepotrzebne zabrudzenia. Pozostaje czysta powierzchnia, którą można poddać kolejnym zabiegom, choćby takim jak malowanie proszkowe czy lakierowanie klasyczne.  Technologia piaskowania wykorzystuje bezpieczne dla środowiska, biodegradowalne czyściwa. Dzięki temu piaskowanie odbywa się bez szkody dla naszego otoczenia naturalnego.

Śrutowanie

Śrutowanie to proces obróbki metali podobny do piaskowania. Jego celem jest czyszczenie lub polerowanie powierzchni elementów metalowych. Różnica wynika jedynie z użytego do czyszczenia materiału. W tej metodzie wykorzystuje się czyściwo o większych rozmiarach, specjalny śrut, najczęściej w postaci kulek szklanych czy korundu. Śrutowanie wykonuje się w specjalnie do tego przeznaczonych pomieszczeniach. Pozwala to na ograniczenie zanieczyszczeń oraz na odzyskanie zastosowanego śrutu.

Gięcie elementów metalowych i stali na prasie krawędziowej

Oferujemy usługi gięcia stali i takich elementów metalowych jak np. blachy przy pomocy nowoczesnej prasy krawędziowej. Gwarantujemy dużą precyzję gięcia blachy, nawet skomplikowanych kształtów, bez niepożądanych odkształceń materiału. Proponujemy gięcie m.in. stali czarnej, powlekanej, ocynkowanej, aluminiowej, nierdzewnej.

ciecie laserem nowy sacz termix spawanie slusarskie nowy sacz swiniarsko

Copyright © 2018. All rights reserved.