Zmiana rabatowania! Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lutego 2020 ulega zmianie system rabatowania, co będzie wiązało się z nieznaczną podwyżką cen. Rabat zmniejsza się o 3 punkty procentowe.
Uwaga! Pragniemy poinformować, że ulegają zmianie ceny na wszystkie grzejniki w kolorach RAL +15%. Do aktualnych cen należy doliczyć 15%. Grzejniki w kolorze białym i srebrzysta satyna pozostają bez zmian.

Grzejniki pokojowe

Grzejniki pokojowe muszą dostarczyć tyle ciepła, by zapewnić w pomieszczeniach mieszkalnym odpowiednią temperaturę. Określa się ją na poziomie 20 stopni Celsjusza. Wielkość oraz moc grzejnika musi być dopasowana do kubatury pomieszczenia oraz uwzględniać termoizolacyjność budynku. Naturalnie w przypadku grzejników pokojowych istotna jest również kwestia estetyki. Ilość kształtów, form oraz kolorów grzejników dostępnych na rynku sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza, klasycznego i nowoczesnego. Termix z Chełmca jest producentem grzejników pokojowych z wieloletnim doświadczeniem. Umowy z firmami kurierskimi i spedycją pozwalają nam na realizację zleceń na trenie całej Polski. Działamy też poza granicami naszego kraju.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór grzejników pokojowych pionowych i grzejników poziomych, a także dolnych i bocznych, dostępnych w licznych modelach. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo grzejniki ozdobne pokojowe, wykonywane według pomysłu klienta. Dekoracyjny nadruk na grzejniku umieszcza się metodą nanoszenia nanopigmentu – może być to wzór, obraz, zdjęcie lub inna, dowolna grafika, dzięki której zwykły kaloryfer pokojowy stanie się oryginalną ozdobą pomieszczenia. W ofercie naszej firmy znajduje się również szeroki wybór akcesoriów grzejnikowych i do kotłowni. Posiadamy także przyłącza do grzejników, w których montażu pomogą schematy połączeń zamieszczone na naszej stronie.

Poniższe ceny na grzejniki pokojowe obowiązują od 15 czerwca br.

Copyright © 2018. All rights reserved.