UWAGA! KOLEJNA ZMIANA CEN od 19.04.2021 r.
Od 19.04.2021 r. - Będziemy informować o nowym systemie rabatowania.

Informujemy, iż w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, a także znacznym wzrostem cen materiałów produkcyjnych od dnia 19.04.2021 r. następuje PODWYŻKA CEN CO SIĘ WIĄŻE ZE ZMIANĄ SYSTEMU RABATOWANIA. Wszystkie zamówienia będą realizowane w nowych cenach. Podany termin realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Uwaga! Pragniemy poinformować, że ulegają zmianie ceny na wszystkie grzejniki w kolorach RAL +15%. Do aktualnych cen należy doliczyć 15%. Grzejniki w kolorze białym i srebrzysta satyna pozostają bez zmian.

Grzejniki łazienkowe

Typowe grzejniki łazienkowe wyglądem przypominają drabinkę, stąd często nazywane są grzejnikami drabinkowymi. Najczęściej zbudowane są z dwóch kolektorów pionowych, stanowiących rurki o przekroju okrągłym lub prostokątnym. Kolektory pionowe połączone są rurkami – kolektorami poziomymi. Podstawową funkcją grzejników łazienkowych jest utrzymywanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Zwykle jest to ok. 24 stopni Celsjusza, czyli temperatura o cztery stopnie wyższa niż w pomieszczeniach mieszkalnych. Taka temperatura daje poczucie komfortu podczas korzystania z łazienki. Drugą, dodatkową, choć bardzo istotną funkcją tego typu grzejników jest możliwość zawieszania i dosuszania użytych do kąpieli ręczników. Grzejniki łazienkowe występują również w formie grzejników dekoracyjnych. Wybór wzorów, kolorów, wielkości grzejników łazienkowych dekoracyjnych jest niemal nieograniczony.

Firma Termix z siedzibą w Chełmcu nieopodal Nowego Sącza jest producentem grzejników łazienkowych. Oferowane przez nas produkty dostępne są w wielu modelach, dzięki czemu każdy z naszych Klientów znajdzie odpowiednią dla siebie propozycję. Nasze produkty charakteryzuje trwałość i nienaganne funkcjonowanie przez wiele lat. Produkujemy grzejniki poziome i pionowe. Grzejniki poziome to te, których szerokość jest większa od wysokości. Analogicznie, grzejniki pionowe są wyższe niż szersze.

Oprócz tego nasza firma zajmuje się wykonaniem nadruków na grzejnikach, które wykonujemy na ich powierzchni według przesłanego przez Klienta wzoru. W naszej ofercie znajdą Państwo również akcesoria grzejnikowe pasujące do wszystkich oferowanych modeli. Dodatkowo dysponujemy przyłączami do grzejników oraz świadczymy usługi w zakresie usuwania starych powłok lakierniczych, piaskowania i nakładania nowych.

Zapraszamy do zapoznania się z zaprezentowanymi poniżej grzejnikami łazienkowymi pionowymi, dolnymi oraz bocznymi.

Poniższe ceny na grzejniki łazienkowe obowiązują od 15 czerwca br.
ORION G
ORION J
LUNA łuk
Mars Fresh
Mars Fresh Prestige
TRYTON łuk
SYRIUSZ łuk
Europa Fresh
EUROPA duo power
Jowisz Fresh
Vegana Fresh
Vegana Fresh Prestige
ORION plus
ORION prestige
FUNAKI plus
FUNAKI prestige
SYRIUSZ plus
SYRIUSZ prestige
JOWISZ prestige
TRYTON E plus
TRYTON O plus
TRYTON E prestige
TRYTON O prestige
AUREUS premium de luxe
RESTOR premium de luxe
KWANT premium de luxe
ORION premium de luxe
FUNAKI premium de luxe
Funaki Fresh
SYRIUSZ premium de luxe
Syriusz Fresh
TRYTON E premium de luxe
TRYTON O premium de luxe
EUROPA premium
JOWISZ premium
HARUMI premium de luxe
MEANDER premium de luxe
MASAMI premium
GORO premium
ENDO premium
DUBLON premium
RODOS premium

Copyright © 2018. All rights reserved.