Zmiana rabatowania! Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lutego 2020 ulega zmianie system rabatowania, co będzie wiązało się z nieznaczną podwyżką cen. Rabat zmniejsza się o 3 punkty procentowe.
Uwaga! Pragniemy poinformować, że ulegają zmianie ceny na wszystkie grzejniki w kolorach RAL +15%. Do aktualnych cen należy doliczyć 15%. Grzejniki w kolorze białym i srebrzysta satyna pozostają bez zmian.

Grzejniki dekoracyjne z nadrukiem łazienkowe i pokojowe

Firma Termix z Chełmca oferuje klientom szeroką ofertę grzejników dekoracyjnych, dostępnych w kilku wersjach: bocznej, poziomej, pionowej oraz dolnej. W naszym asortymencie znajduje się wiele modeli, spośród których każdy z naszych klientów znajdzie propozycję odpowiednią dla siebie. Nasze grzejniki świetnie sprawdzą się zarówno w łazience i pokoju, jak i w biurze. Ozdobny grzejnik doda charakteru każdemu pomieszczeniu, pełniąc nie tylko funkcję grzewczą, lecz także dekoracyjną.

Wykonujemy nadruki na grzejnikach dekoracyjnych przy pomocy nanopigmentów. Dzięki firmie Termix możesz ozdobić swój grzejnik dowolnym nadrukiem: sentymentalnym zdjęciem z wakacji lub po prostu wymarzonym wzorem, pasującym do wystroju wnętrza. Ponadto oferujemy usługi usuwania powłok lakierniczych i ponownego lakierowania grzejników. W naszej ofercie znajduje się również bogaty wybór przyłączy i akcesoriów grzejnikowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z przedstawionymi poniżej grzejnikami dekoracyjnymi.

Poniższe ceny na grzejniki dekoracyjne obowiązują od 15 czerwca br.
CENTAUR
SANTORINI
Santorini Premium de Luxe
Akson 3D
Akson 4D
LUGANO premium de luxe
RAVENNA premium de luxe
NETTUNO premium de luxe
GENUA premium de luxe

Copyright © 2018. All rights reserved.